*Vooraankondiging Eieractie vv HOVC Jeugd*


*Vooraankondiging Eieractie vv HOVC Jeugd*

Beste Jeugdleden, ouder(s)/verzorger(s),

Op donderdag 30 maart 2023 is het weer tijd voor de jaarlijkse eieractie van vv HOVC. De jeugdleden zijn ingedeeld in een route en lopen de route onder leiding van een routecoördinator.

Er zullen ouders/verzorgers aangewezen worden als routecoördinator. Zij zijn afleverpunt voor de eieren op 29 maart 2023 en leiden de route op 30 maart 2023 van +/- 17:30 – 20:00u. Wie deze routecoördinatoren zijn wordt in de komende weken bekend gemaakt en zullen dan de informatie voor routecoördinatoren ontvangen.

We gaan ervan uit dat ook andere ouders/verzorgers de handen uit de mouwen willen steken tijdens deze actie en niet alle verantwoordelijkheid (voor hun eigen kind) bij de routecoördinator laat liggen. We zullen dan ook graag zien dat zodra de routecoördinator bekend is, zich ook andere ouders/verzorgers aanbieden om te komen helpen.

Graag willen wij benadrukken dat deze actie een verplicht karakter heeft.

Verdere informatie voor jeugdleden, ouders en verzorgers volgt nog.

Sportieve groeten,

Activiteitencommissie Jeugd vv HOVC